სუფსელებო გაიღვიძეთგადმოწერანახვა
შემთხვევითები შავნაბადა - ბუქნა, ჯოკია მეშველიანის გუნდი - ზარი, კოლხეთი - სატრფიალო, ოდილა - მგზავრული, ვლადიმერ ბერძენიშვილი - ლატარიის სიმღერა, შვიდკაცა - ყარანაი ყანაში, არტემ ერქომაიშვილის საგალობლები - ღვთისმშობლის IX ძლისპირი , ანჩისხატის ტაძრის გუნდი (სიმღერები) - ვახტანგური 3, ოდილა - გაზაფხულდა, კავსაძეები - ბრძანა სოლომონ, ანჩისხატის ტაძრის გუნდი (სიმღერები) - აჭარული მაყრული, კერია - დევდარიანის შაირი, თამარ მამალაძის კოლექცია - ურმული , ჰამლეტ გონაშვილი - გაფრინდი შავო მერცხალო, აღმოსავლეთ საქართველოს მთიანეთი - ხუთშაბათ დაღამებასა, ანჩისხატის ტაძრის გუნდი (ქართლ-კახური - კარბელაანთ კილო) - აქებდით სახელსა უფლისასა, ქართული ხალხური მუსიკა (სვანეთი) - ყანსავ ყიფიანე , შალვა ასლანიშვილია კოლექცია - სამაია, მაჭახელა - ოია გენაცვალე, ოდილა - ლალე, აიდიო - ნაბადი, თამარ მამალაძის კოლექცია - იავნანა 2, ანჩისხატის ტაძრის გუნდი (სიმღერები) - ავთანდილ გადინადირა, დები იშხნელები - ციცინათელა, მთიები - შთახედ, ფაზისი - გურული მრავალჟმიერი, სანავარდო - პირველად ღმერთი ვახსენოთ, ანჩისხატის ტაძრის გუნდი (გელათის სკოლა) - აკურთხევს სული (კ.), სახიობა - აგიდელი, ლელა თათარაიძე - კეთილს მიეზღოს კეთილი, სამუელ ჩავლეიშვილი - სვანეთში ნათქვამი სიმღერა, მარო თარხნიშვილის გუნდი - ურმული, ერთი შედევრი - ანსამბლი ელესა, რუსთავი - სვანური ალილო, სამების გუნდი - სვანური წმიდაო ღმერთო, თამარ მამალაძის კოლექცია - მაყრული, ბორჯომის ფოლკლორული სიმპოზიუმი - მერცხალი, თამარ მამალაძის კოლექცია - ჩონგურო , ჯოკია მეშველიანის გუნდი - ლაჟღვაში, თამარ მამალაძის კოლექცია - ბადრიჯნული, აღმოსავლეთ საქართველოს მთიანეთი - ჭონა, შალვა ასლანიშვილია კოლექცია - ფერხისა 3, ანჩისხატის ტაძრის გუნდი (სიმღერები) - ჩქიმ ტორონჯი, ანჩისხატის ტაძრის გუნდი (ქართლ-კახური - კარბელაანთ კილო) - დიდება მაღალიანი, არტემ ერქომაიშვილის საგალობლები - მთასა ზედა, ქართული ხალხური მუსიკა (სამეგრელო) - ჰარირა ჩონგურით, ოდილა - წმინდაო ღმერთო, ძმები ერქომაიშვილები - ინდი მინდი, ალილო - ჰარირა, ვლადიმერ ბერძენიშვილი - მივალ გურიაში,
ლაზეთი, თუშეთი, ფშავ-ხევსურეთი, იმერეთი, შავშეთი, ხევი, აფხაზეთი, გურია, თიანეთი, მესხეთ-ჯავახეთი, სვანეთი, ქართლი, აჭარა, სამეგრელო, მთიულეთი, რაჭა, კახეთი, ლეჩხუმი,