ანჩისხატის ტაძრის გუნდი (შემოქმედი - ა. ერქომაიშვილის კილო)
შემთხვევითები შალვა ასლანიშვილია კოლექცია - დიდება 4, მზეთამზე - გონჯა, არტემ ერქომაიშვილის საგალობლები - რაჟმს მოხვიდე ღმერთო, ჯოკია მეშველიანის გუნდი - ლაჟღვაში, ილია ზაქაიძე - ბაღში გაგიცან პირველად, სახელმწიფო ანსამბლი - იმერული სახუმარო, ქართული ხალხური მუსიკა (სამეგრელო) - ოდოია, ივეტგრიმოს ექსპედიცია - ჭონა, ანჩისხატის ტაძრის გუნდი (შემოქმედი - ა. ერქომაიშვილის კილო) - უფალო მოგვივლინე ნათელი, შავნაბადა - დაიგვიანეს, მეგრული სიმღერები - გევშვათ ღვინით, ალილო - მადლობელი, ჯვარული - დიდება, ოქროს საწმისი - აზარი, აფშილავები - ვითო ჟირი, მთიები - ცხენოსნური, ანჩისხატის ტაძრის გუნდი (სიმღერები) - მეტივური, სიხარულიძეების ტრიო - ნანინა, შემოქმედი - დადიანური მოძახილი, სახიობა - რომელმან მეცხრესა ჟამსა, შავნაბადა - მრავალჟამიერი2, ლელა თათარაიძე - კეთილს მიეზღოს კეთილი, კავსაძეები - ჩავუხტეთ ბარათშვილსა, დები იშხნელები - და ის ვინც გაქებდა, ჰამლეტ გონაშვილი - ზარი, სამების გუნდი - ესე არს წმინდა, არტემ ერქომაიშვილის საგალობლები - ქრისტეს შობასა ვადიდებდეთ, სიხარულიძეების ტრიო - შავი შაშვი, ივეტგრიმოს ექსპედიცია - ქობულეთური ნადური, ანჩისხატის ტაძრის გუნდი (სიმღერები) - მაღლა მთას მოდგა, კავსაძეები - ქართლური, შალვა ასლანიშვილია კოლექცია - საცეკვაო 3, აღმოსავლეთ საქართველოს მთიანეთი - ჯვარი წინასა 2, ანჩისხატის ტაძრის გუნდი (შემოქმედი - დ.პატარავას კილო) - სიყვარულმან მოგვიყვანა, ძმები ერქომაიშვილები - ჩარი რამა, ქართული ხალხური მუსიკა (სვანეთი) - ლილე , რიჰო - ლაშგარი, მზეთამზე - ტირილი, რუსთავი - მეგრული ალილო, ქართული ხალხური მუსიკა (გურია) - შავი შაშვი , კოლხეთი - თუშური სატრფიალო, ქართული ხმები - ხასანბეგურა, აფხაზეთის სახელმწიფო ანსამბლი - ობლის სიმღერა, ლაშარი - ჩაკრულო, ქართული ხალხური მუსიკა (სვანეთი) - დიდებათა, შავნაბადა - გერგილ,
სვანეთი, მთიულეთი, რაჭა, აჭარა, ქალაქური, აფხაზეთი, შავშეთი, იმერეთი, გურია, ხევი, ფშავ-ხევსურეთი, მესხეთ-ჯავახეთი, ქართლი, კახეთი, თუშეთი, სამეგრელო, თიანეთი, ლეჩხუმი,